Nasz Zespół

 

mgr-Marta-Szymańska-dietetyk-kliniczny

Marta Szymańska

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku dietetyka. Od kilku lat jest specjalistą w Poradni Dietetycznej Nietolerancji Pokarmowej przy Cambridge Diagnostics Polska, której jest kierownikiem. Specjalizuje się w interpretacji wyników badań w kierunku pokarmowo-specyficznych IgG, posiewów mikrobiologicznych kału oraz dietoterapii stanów zapalnych jelit. Prowadzi szkolenia z zakresu Immunodiagnostyki Nadwrażliwości Pokarmowej, dietoterapii chorób przewlekłych z wykorzystaniem nowoczesnej diagnostyki oraz wykłady dotyczące przewlekłych stanów zapalnych, dzieląc się z publicznością praktyczną wiedzą z zakresu żywienia.

Joanna Łukasiak-Chełstowska

Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich  Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Dietetyka. W Poradni Nietolerancji Pokarmowej Cambridge Diagnostics prowadzi konsultacje dotyczące interpretacji wyników badań w kierunku pokarmowo-specyficznych IgG oraz prowadzenia diety eliminacyjnej.  W firmie zajmuje również stanowisko Product Menagera kalkulatora dietetycznego Aliant,  prowadzi internetowe szkolenia dla specjalistów dotyczące obsługi tego programu. W 2014 roku uzyskała uprawienia trenera personalnego,  jej praca magisterska poruszała wątek żywienia i suplementacji wśród trenerów personalnych właśnie z uwagi na wykonywany zawód oraz zamiłowanie do treningu siłowego oraz crossfit.

Zuzanna Lirska-Krakowiak

Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich  Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Dietetyka. Studentka Psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS. Jej praca magisterska opisywała możliwości wykorzystania diety paleolitycznej w żywieniu sportowców. Prowadziła żywienie sportowców wyczynowych i amatorskich różnych dyscyplin. Zajmuje się również prowadzeniem diety kobiet ciężarnych i podczas laktacji, rozszerzaniem diety i żywieniem małych dzieci. Pasjonatka tematyki położnictwa, karmienia piersią i rozszerzenia diety metodą BLW. Autorka artykułów na temat dietetyki w pismach lifestylowych i na portalach internetowych. Prywatnie aktywna mama Nikodema i Julka.

Justyna Lipińska

Absolwentka studiów licencjackich Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Dietetyka. W Poradni Nietolerancji Pokarmowej Cambridge Diagnostics specjalizuje się w interpretacji wyników badań w kierunku pokarmowo-specyficznych IgG, prowadzeniu konsultacji dotyczących wyników oraz prowadzenia diety eliminacyjnej. W pracy najchętniej zajmuje się prowadzeniem najmłodszych pacjentów poradni oraz pacjentów na diecie dr Dąbrowskiej. Prywatnie mama 6-letniego Krzysia, amatorsko zainteresowana metodą Montessori oraz rodzicielstwa bliskości. W wolnym czasie chętnie aktywnie spędza czas z rodziną, gotuje z synem i nałogowo czyta fantastykę.

UWAGA! Konsultacje jedynie online (telefon lub skype)