Nasz Zespół

Agnieszka Łempicka

Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Jej praca magisterska dotyczyła wpływu diety DASH na nadciśnienie i inne zaburzenia lipidowe. Ma doświadczenie w pracy z pacjentami z różnymi chorobami, zaburzeniami masy ciała, o dużej aktywności fizycznej. Do pracy z pacjentami podchodzi z wielką dozą empatii i pełnym zaangażowaniem. Swoją wiedzę pogłębia na licznych szkoleniach i warsztatach, a w wolnym czasie stawia na aktywność fizyczną, odkrywanie nowych smaków w kuchni i czytanie książek.

 

mgr-Marta-Szymańska-dietetyk-kliniczny

Marta Szymańska

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku dietetyka. Od kilku lat jest specjalistą w Poradni Dietetycznej Nietolerancji Pokarmowej przy Cambridge Diagnostics Polska, której jest kierownikiem. Specjalizuje się w interpretacji wyników badań w kierunku pokarmowo-specyficznych IgG, posiewów mikrobiologicznych kału oraz dietoterapii stanów zapalnych jelit. Prowadzi szkolenia z zakresu Immunodiagnostyki Nadwrażliwości Pokarmowej, dietoterapii chorób przewlekłych z wykorzystaniem nowoczesnej diagnostyki oraz wykłady dotyczące przewlekłych stanów zapalnych, dzieląc się z publicznością praktyczną wiedzą z zakresu żywienia.

Obecnie nie przyjmuje nowych pacjentów.

Joanna Łukasiak-Chełstowska

Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich  Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Dietetyka. W Poradni Nietolerancji Pokarmowej Cambridge Diagnostics prowadzi konsultacje dotyczące interpretacji wyników badań w kierunku pokarmowo-specyficznych IgG oraz prowadzenia diety eliminacyjnej.  W firmie zajmuje również stanowisko Product Menagera kalkulatora dietetycznego Aliant,  prowadzi internetowe szkolenia dla specjalistów dotyczące obsługi tego programu. W 2014 roku uzyskała uprawienia trenera personalnego,  jej praca magisterska poruszała wątek żywienia i suplementacji wśród trenerów personalnych właśnie z uwagi na wykonywany zawód oraz zamiłowanie do treningu siłowego oraz crossfit.

Obecnie na urlopie macierzyńskim.

Justyna Lipińska

Absolwentka studiów licencjackich Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Dietetyka. W Poradni Nietolerancji Pokarmowej Cambridge Diagnostics specjalizuje się w interpretacji wyników badań w kierunku pokarmowo-specyficznych IgG, prowadzeniu konsultacji dotyczących wyników oraz prowadzenia diety eliminacyjnej. W pracy najchętniej zajmuje się prowadzeniem najmłodszych pacjentów poradni oraz pacjentów na diecie dr Dąbrowskiej. Prywatnie mama 6-letniego Krzysia, amatorsko zainteresowana metodą Montessori oraz rodzicielstwa bliskości. W wolnym czasie chętnie aktywnie spędza czas z rodziną, gotuje z synem i nałogowo czyta fantastykę.

UWAGA! Konsultacje jedynie online (telefon lub skype)